Március 26-én 10.30 órától online istentisztelet közvetítés lesz a Paksi Evangélikus Templomból. Aki nem tud részt venni az istentiszteleten az élőben követheti nyomon az eseményt az online közvetítésen. A közvetítés itt lesz megtekinthető az esemény ideje alatt valamint a későbbiekben is.

Ezen a vasárnap kapcsolódunk be mi is, mint a Paksi Evangélikus Egyházközség a „Bach mindenkinek fesztivál” című programsorozatba. Az Istentiszteleten elhangző Bach műveket Koch Boglárka kántor adja elő.

Johann Sebastian Bach: Nyolc kis prelúdium és fúga közül az e-moll prelúdium hangzik el a kezdő ének előtt.

Kezdő ének: 418

Liturgia: 4

„Herzlich tut mich verlangen” című a főénekhez kapcsolódó korálelőjáték

Főének: 200

Befejező ének: 161 „Ím jászlad mellett térdelek” kezdetű karácsonyi ének lesz, énekeskönyvünk egyetlen éneke, amelynek dallamát  Johann Sebastian Bach írta, ezzel emlékezve a zeneszerző március 31-i születésnapjára.

Befejező ének után: Johann Sebastian Bach: F-dúr prelúdium és fúga hangzik el.

Közvetítés linkje: https://youtube.com/live/W3RoNmnvWw4?feature=share