Paks és környéke Evangélikus Egyházközsége Isten iránti hálával és örömmel tudatja, hogy megválasztott lelkésze, Nepp Éva ünnepélyes beiktatása 2015. október 10-én 16 órakor kerül megrendezésre a Paksi Evangélikus Templomban.

Az iktatást Aradi András esperes, az igehirdetés szolgálatát Gáncs Péter püspök végzi.

Az ünnepi istentiszteletre, közgyűlésre és az azt követő szeretetvendégségre szeretettel hívja az Egyházközség Presbitériuma!

Évát 2001-ben szentelték lelkésszé, szolgálatát Budapest-Óbudán kezdte, majd Pilisen (Cegléd és Monor között) folytatta. 2004-től több mint 10 éven át a Bajai gyülekezet lelkésze volt, ahol rész vállalt a templom felújítási munkáiban és az új parókia építésében.

Éva több szálon kötődik Pakshoz és környékéhez. Célja Szabó Vilmos Béla és Sólyom Károly odaadó szolgálatának folytatása és ezzel együtt a mai kor új egyházi kihívásaira való válaszadás.

Szeretne a villám gyorsasággal változó világban egyszerre egy stabil pontot nyújtani és Isten üzenetét egy új, a templomba járó hívők mindennapjaihoz még közelebb álló hangon megszólaltatni.