Mutatott címke: Tanévzáró istentisztelet

Meghívó tanévzáró istentiszteletre
Létrehozva: június 4. » Címkék: Meghívó, Ifjúság, Tanévzáró istentisztelet

Tanévzáró műsor 2016
Létrehozva: 2016. június 20. » Címkék: Beszámolók, Ifjúság, Tanévzáró istentisztelet

2016. június 12-én, Szentháromság ünnepe utáni 3. vasárnapon a hittanosok rövid műsorával fejeződött be az istentisztelet. A versek, énekek után jutalmat kaptak azok a gyermekek, akik az elmúlt tanévben legtöbbször voltak gyermek-istentiszteleten, név szerint Szabadi Fanni, Szabadi Bence és Ferenczi Glória. Az énekeket Gajzágó Mariann kísérte gitáron. Az országos hittan-versenyre bejutottak és részt vettek Ferenczi Glória és Nényei Csilla. Ők szintén jutalomban részesültek.

Lelkésznőnk, Nepp Éva köszönetet mondott a hitoktatóknak, Nagyné Gadányi Andreának, aki szülési szabadságon van, Nagy Zoltánnak, jelenlegi hitoktatónknak, valamint a gyermek-istentiszteletet tartó Horváth Zoltánnak és segítőinek, Gajzágó Mariannak és Barad Rékának. Utóbbiakat ajándékkal lepte meg.

Az oltári imádságban hálát adott az elmúlt tanévért, s kérte, hogy a nyári szünetben is óvja az Úristen gyermekeinket.

K.I.Gy.

Videó: Kern László

Tanévzáró istentisztelet
Létrehozva: 2013. június 20. » Címkék: Ifjúság, Beszámolók, Tanévzáró istentisztelet

Június 9-én, vasárnap, gyermekek töltötték meg a templom első padjait, a szülők, hozzátartozók a templomot népesítették be. Az elmúlt tanév ezen a napon ünnepi istentisztelettel zárult.

Szabó Vilmos Béla esperes imádkozott a diákokért.

A hittanosok kis csoportja Túrmezei Erzsébet: Otthonom című versét mondta el. Nagyné Gadányi Andrea hitoktató rövid bevezetése után Szabó Petra ez alkalomra illő saját imádságát olvasta fel. A képeket Szabóné Pálfi Éva küldte be.

K.I.Gy.

Tanévzáró istentisztelet
Létrehozva: 2012. június 20. » Címkék: Ifjúság, Beszámolók, Tanévzáró istentisztelet

2012. június 10-én tanévzáró istentisztelet volt templomunkban, melyen a hittanosok szép számban vettek részt. Hitoktatójuk, Nagyné Gadányi Andrea röviden beszámolt az elmúlt tanév munkájáról, majd a gyermekek énekkel, versekkel szerepeltek. Néhány kép az alkalomról:

Tanévzáró istentisztelet
Létrehozva: 2012. május 15. » Címkék: Ifjúság, Beharangozó, Tanévzáró istentisztelet

Idei tanévzáró istentiszteletünket 2012. június 10.-én 10:30-kor tartjuk.

Tanévzáró istentisztelet és hittan tábor időpontok
Létrehozva: 2011. május 20. » Címkék: Ifjúság, Beharangozó, Tanévzáró istentisztelet

2011. június 5-én 10:30-kor tanévzáró családi istentiszteletet tartunk.

A hittan tábor idén június 22. és 26. között kerül megrendezésre.

Jelentkezés:

személyesen: Gadányi Andreánál