Mutatott címke: Konfirmáció

Biciklitúra a volt konfirmandusokkal 2017. szept. 9-én

Kölesdre vezetett az első biciklitúra a volt kondirmanddusokkal. Egy maroknyi csapat vállalta, hogy rögtön az elején belevágjon a közel 60 km-es távba.

Konfirmandus tábor Kismányok 2016. ápr. 8-9.

Kismányokon voltunk az idei konfirmandusokkal, hogy együtt készüljünk lelkileg és közösségileg is az idei konfirmációra.

Konfirmáció a gyülekezetben
Létrehozva: 2017. április 30. » Címkék: Konfirmáció, Konfirmáció beszámolók

2017. április 30-án volt konfirmáció a Paksi Evangélikus Gyülekezetben.

Kilenc ifjú vallotta meg Jézus Krisztusba vetett hitét valamint hogy megismerte Evangélikus Egyházunk alapvető tanítását Ezt követően részesültek először az Úr szent vacsorájában.

Isten Szentlelke világosítsa és erősítse meg ezeket az ifjú konfirmandusokat egész életük során!

Fotók: Zuschlag János

Nepp Éva lelkész

Konfirmáció
Létrehozva: 2013. március 29. » Címkék: Beharangozó, Konfirmáció

A konfirmáció 2013. április 14-én, a húsvét utáni második vasárnapon lesz a paksi evangélikus templomban.

Konfirmációs oktatás 2012-2013
Létrehozva: 2012. október 2. » Címkék: Ifjúság, Beharangozó, Konfirmáció

Szeptemberben újra megkezdődött a konfirmációs oktatás gyülekezetünkben, de jelentkezni még mindig lehet Szabó Vilmos Béla esperes úrnál. A konfirmációs órák minden héten kedden, 16 órakor kezdődnek az evangélikus iskola épületében.

K.I.Gy.

Konfirmáció
Létrehozva: 2011. október 3. » Címkék: Ifjúság, Konfirmáció, Beharangozó

A  2011. szeptember 13-i megbeszélést követően szeptember 23-án megkezdődött egyházközségünkben a konfirmációi oktatás, mely húsvét ünnepe után konfirmációi
istentisztelettel zárul.

A konfirmációs órák időpontja: péntek, 16 óra (evangélikus iskolaépület)

Továbbra is várjuk a 13-14 éves gyermekek jelentkezését!