Mutatott címke: Istentiszteletek

Húsvéti istentiszteleti rend
Létrehozva: április 19. » Címkék: Meghívó, Beharangozó, Húsvét, Istentiszteletek, Meghívó

Karácsonyi gyermek-istentisztelet
Létrehozva: január 17. » Címkék: Beszámolók, Istentiszteletek

Hagyományainkhoz híven, december 23-án, a gyerekek örömteli közreműködésével átélhettük Jézus születésének történetét, melyet énekekben, versekben és a betlehemi történetben adtak elő.

A szeretet üzenetét a lelkésznő és a hitoktatók áldozatos munkája révén tolmácsolták a gyerekek. Családias légkörben töltöttük el ezt az áldott órát, melyben együtt lehettünk: az Úr, a gyerekek, szülők, nagyszülők és az egész gyülekezet. Lelkünket áthatotta Isten mindent felülmúló szeretetének érzése, a HÁLA.

Az istentisztelet után minden jelenlévő gyerek örülhetett az ajándékcsomagnak.

Kérjük Istent, hogy a karácsony ünnepén átélt szeretet és béke maradjon velünk minden napon, így tapasztalva meg áldását.

Erős vár a mi Istenünk!

Szöveg: Fillér Ferencné

Képek és videók: Zuschlag János

Meghívó tanévnyitó istentiszteletre
Létrehozva: 2018. szeptember 6. » Címkék: Meghívó, Ifjúság, Istentiszteletek

Húsvét ünnepi istentiszteleti rend
Létrehozva: 2018. március 27. » Címkék: Meghívó, Beharangozó, Események, Felhívás, Húsvét, Istentiszteletek

Hálaadó istentisztelet
Létrehozva: 2017. szeptember 27. » Címkék: Események, Istentiszteletek

Hittan tábor záró rendezvény
Létrehozva: 2017. szeptember 4. » Címkék: Tábor, Istentiszteletek, Ifjúság, Hittan, Nyomkereső Hittan-tábor beszámolók

Rádiós istentisztelet Paksról, az evangélikus templomból
Létrehozva: 2016. november 15. » Címkék: Kórus szolgálat, Istentiszteletek

A Kossuth Rádió 2016. október 30-án, vasárnap, délelőtt 10.04-től Paksról, az evangélikus templomból közvetítette az istentiszteletet.

Igét hirdetett Nepp Éva. Közreműködött a gyülekezet énekkara Simon Péter vezényletével, hangszeren kísérte Cseke Gábor, Szabó Péter, Tóth János és Tóth Marcell. Szólót énekelt és a kántori szolgálatot végezte Koch Boglárka.

A helyszíni közvetítés hanganyagát a Magyar Rádió Hangtárából töltöttük le.

Evangélikus Istentisztelet Paksról - Magyar Rádió Hangtár.mp3

A fényképeket és videókat Tóth János (Csucsu) készítette a közvetítés előtt és közben.

K.I.Gy.