Mutatott címke: Elismerések

Petra imádsága
Létrehozva: 2012. november 16. » Címkék: Ifjúság, Beszámolók, Elismerések

A Gyermek és Ifjúsági Osztály rajz- és imádságpályázatot hirdetett reformáció témakörben.

Gyülekezetünk képviseletében Szabó Petra, a Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium 6. évfolyamos tanulója írt imádságot, mellyel az 5-6. évfolyamosok kategóriájában 3. helyezett lett!

Petra imádsága:

Istenem, kérlek mi is hadd legyünk
olyan bátrak, mint Luther Márton.
Merjük kimondani érzéseinket,
mert minden a becsületen és az
őszinteségen alapul.

Ámen

Pro Urbe emlékérem Szabó Vilmos Bélának
Létrehozva: 2012. október 27. » Címkék: Elismerések, Beszámolók

2012. október 23-án Paks Város Önkormányzata Szabó Vilmos Béla esperest Pro Urbe emlékéremmel tüntette ki. A Paksi Hírnök munkatársa interjút készített az ünnepelttel, mely a következő számban jelenik meg.

Gratulálunk!

Szabó Vilmos Béla 60. születésnapja
Létrehozva: 2011. november 28. » Címkék: Általános, Beszámolók, Elismerések

2011. novemberében ünnepelte Szabó Vilmos Béla esperes 60. születésnapját. A gyülekezet nevében Pálmai István felügyelő köszöntötte a november 20-i vasárnapi istentiszteleten. Mi is gratulálunk! További életéhez, munkájához Isten áldását kívánjuk!

Hűségérem
Létrehozva: 2011. június 16. » Címkék: Beszámolók, Elismerések

Kitüntetést vehetett át Koch Józsefné 2011. május 28-án a bonyhádi missziói napon. Gyöngyike kiemelkedő gyülekezeti munkája elismeréseként vehette át a szép díjat.

Csak néhány feladat, amelyet az utóbbi időben teljesített:

• Mindenekelőtt stabil tagja a gyülekezeti énekkarnak,
  • Szervezi minden évben az ökumenikus világimanapi megemlékezéseket,
  • Kiemelkedő volt tevékenységei között az az áldozatos munka, amelyet végzett, hogy létrejöjjön az idei évben a Paksi Evangélikus Egyház honlapja,
  • Még szebbé tette ezt az ünnepi napot, hogy testvérgyülekezetünk tagjai is éppen itt tartózkodtak Langenzenn-ből.

Gyöngyike! Szeretettel gratulálunk.

A gyülekezeti énekkar nevében: Schukkert Ádám Gáborné